ایده هایی برای ست کردن مبلمان و پرده های منزل !

ایده هایی برای ست کردن مبلمان و پرده های منزل !

ست کردن مبلمان و پرده منزل

ست کردن منزل با رنگ سال

۲۰۱۶

در طراحی دکوراسیون داخلی هماهنگ کردن وسایل و لوازم کار مشکلی نیست و نباید برای ست کردن آن نگران باشید . تمام قوانین دکوراسیون را کنار هم بگذارید و به آنچه که از آن لذت می برید فکر کنید. در این مطلب روش های ساده ست کردن پرده ها و رومبلی ها را آموزش خواهیم داد.

ساده ترین و بهترین کار این است که از پارچه پرده هایتان کوسن مبلمان را درست کنید و کوسن ها را روی مبل ها بگذارید تا در دکوراسیون داخلی منزل هماهنگی ایجاد شود.

ست کردن مبلمان و پرده منزل

اگر دوست ندارید کوسن هایتان را تغییر دهید ، نوارهایی به رنگ مبل های خوش رنگ خود تهیه کنید و لبه پرده ها را نوار دوزی کنید . با این کار بین پرده ها و رومبلی ها هماهنگی کاملی ایجاد خواهد شد .

ست کردن مبلمان و پرده منزل

پیش از این در بیست ستون گفتیم که رنگ سال ۲۰۱۶ سفید استخوانی است و این رنگ قدرت زیادی دارد . تمام وسایل ها ، رومبلی ها و پرده ها را سفید کنید و دیگر نگران ست کردن آنها نباشید . رنگ سفید خالص کمی خسته کننده است و برای این که از این کار جلوگیری کنید ، پرده هایتان را از مدل ساده پانچی با حلقه های فلزی قهوه ای انتخاب کنید و پارچه های رومبلی ها را طرح دار در نظر بگیرید . بقیه وسایل مانند کوسن ها و گلدان ها را هم سفید کنید و در نهایت از دکوراسیون زیبای منزل تان لذت ببرید .

ست کردن مبلمان و پرده منزل

اگر خانه تان اجاره ای است و توانایی خرید پرده را ندارید ، تابلویی دقیقا به رنگ پرده هایتان بخرید و در نزدیک دیوار به پرده  هایتان نصب کنید .

ست کردن مبلمان و پرده منزل

یک راه برای ست کردن پارچه های رومبلی و پرده ها این است که پارچه های قسمت نشیمن مبلمان تان را عوض کنید و از همان پارچه پرده بزنید . خیلی نباید به خودتان سخت بگیرید و باید کمی تنوع داشته باشید ، یعنی مبلمان و صندلی هایی انتخاب کنید که پشت و روی آنها متفاوت است .

ست کردن مبلمان و پرده منزل

اگر برای پرده هایتان از نوع شید و معمولی استفاده می کنید ، برای هر دو یک نوع پارچه انتخاب کنید و از همان پارچه کوسن بدوزید . پارچه های راه راه و چهارخانه فضایی صمیمی و مدرن در منزل ایجاد می کند .

ست کردن مبلمان و پرده منزل

ایده ی دیگر استفاده از پرده های سبک راه راه بلند و سرتاسری برای پنجره های بزرگ است . باید پرده ها را به رنگ مبلمان انتخاب کنید و به بقیه جزئیات توجه نکنید . پرده ها و مبلمان منزل به آسانی با هم ست می شوند و دکوراسیون داخلی مدرن و هماهنگی ایجاد می کنند .

ست کردن مبلمان و پرده منزل

از پرده های والان دار که پرده زیرین آن سفید شیری و لایه رویی آبی آسمانی است استفاده کنید و کوسن های مبلمان را از همین دو رنگ تهیه کنید .

ست کردن مبلمان و پرده منزل

حتی مبلمان سفید را هم می توانید با پرده ها ست کنید ، برای این منظور کوسن ها را با الگوی پرده ها ست کنید . باید طرح روی پرده ها کمی درشت تر باشد تا زیباتر شود و بیشتر به چشم بیاید. ست کردن رنگ های تیره مثل قهوه ای روی مبلمان سفید رنگ بسیار جذاب و دلنشین است.

About the author

نوشته‌های مرتبط

Ways to save as a wedding guest

As a general rule, weddings aren’t cheap. If you are...

۱۰ things brides forget on the day of the wedding

You have put so much time and effort into planning...

لیست کامل جهیزیه عروس

به عقیده سینانو تمام این لیست برای شروع یک زندگی...