مبلمان رنگى، تحولى زيبا در دكوراسيون داخلى !

مبلمان رنگى، تحولى زيبا در دكوراسيون داخلى !

استفاده از رنگ خردلی در فضای نشیمن

رنگ خردلی یکی از رنگ هایی است که به ندرت در طراحی دکوراسیون داخلی به کار گرفته می شود. این رنگ از قدرت جذب بالایی برخوردار است و می تواند در فضاهایی با رنگ غالب کرم مورد استفاده قرار بگیرد. برای مبل های خردلی رنگ تان می توانید از کوسن هایی با رنگ زرد و نارنجی استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی : طراحی دیوار نورگیر و پاسیو با ایده های نو

مبلمان نارنجی رنگ در اتاق نشیمن سفید

اگر فضای اتاق نشیمن یا پذیرایی شما سفید است، مبلمان نارنجی رنگ بهترین انتخاب برای اتاق شما. رنگ نارنجی با تاثیر گذاری بالای خود می تواند نقطه عطف اتاق شما باشد. این رنگ می تواند با پرده و کوسن هایی که خطوطی از رنگ های قرمز و آبی و بنفش دارند ترکیب شده و گرمای خاصی را به اتاق شما ببخشند.

مطلب پیشنهادی : بالکن فسقلی خانه تان را زیبا کنید

استفاده از ترکیب رنگ قرمز و آبی در مبلمان ها

استفاده از تضاد های رنگی نیز می تواند دکوراسیون داخلی اتاق شما را تحت تاثیر قرار بدهد. اگر خواهان ترکیب های شاد هستید می توانید از دو رنگ قرمز و آبی در کنار یک دیگر استفاده کنید. برش این دو رنگ در کنار یکدیگر می تواند چشم هر بیننده ای را به خود خیره کند.

مطلب پیشنهادی : طراحی دکوراسیون مغازه با کاشی های رنگارنگ

رنگ صورتی بهترین انتخاب برای اتاق کودک

برای اتاق خواب دختر کوچکتان مبلمانی با رنگ صورتی انتخاب کنید، خواهید دید که چگونه چشمانش از شادی برق خواهد زد. برای این که نشاط بیشتری را به اتاق خواب کودک دلبندتان بیاورید می توانید از رنگ سبز برای دیوار ها بهره ببرید و شادی بیشتری را برای کودک تان به ارمغان بیاورید.

مطلب پیشنهادی : صندلی اُپن در طراحی دکوراسیون آشپزخانه

مبلمان فیروزه ای و کوسن های نارنجی رنگ

رنگ آبی فیروزه ای یکی از رنگ هایی است که در عین پرانرژی بودن آرامش خاصی را نیز به فضا القا می کند. برای اتاق نشیمن تان می توانید، مبل های مدرن با رنگ آبی فیروزه ای انتخاب کنید و با گذاشتن چند عدد کوسن با رنگ نارنجی کیفیت فضا را بالاتر ببرید و از داشتن چنین اتاق نشیمنی لذت برید.

مطلب پیشنهادی : خانه افشاریان ، شاه نشین کرمانشاه

رنگ قرمز گرما بخش اتاق نشیمن شما

استفاده از رنگ قرمز در فضا ی داخلی منزل به آن هیجان و انرژی خاصی می بخشد. اگر می خواهید از کسالت فضای داخلی منزل خود بکاهید بهتر است به مبلمانی با رنگ قرمزفکر کنید. وجود رنگ قرمز در اتاق نشیمن به آن گرمای دل نشینی می بخشد.

 فضایی دوستانه تر با مبلمان زرد رنگ

اگر می خواهید فضای صمیمانه تر و دوستانه تری را تجربه کنید می توانید از رنگ زرد در مبلمان داخلی اتاق تان بهره ببرید. رنگ زرد حس راحتی بیشتری به فضا می دهد و در عین حال فضایی شاد را برای شما رقم می زند.

About the author

نوشته‌های مرتبط

بزرگتر نشان دادن خانه با زاویه ها

زاویه‌های بسته محیط را كوچك‌تر نشان می‌دهند. اگر می‌خواهید محیط...

۱۲ major mistakes your guests might make and how to handle them

Image: Milenko Weddings Even if you have never been to...

راههای ساده برای تغییر دکوراسیون منزل تان

فکر می‌کنید وقت تغییر خانه‌تان رسیده است؟ با این راهکارهای...