مدل سرویس آشپزخانه پارچه ای

مدل سرویس آشپزخانه پارچه ای

مجموعه ایی از عکس های انواع مدل سرویس آشپزخانه زیبا و جدید را پیش رو دارید که هر یک از این مدل های زیبا می توانند انتخاب مناسبی برای آشپزخانه شما باشند و همچنین برای دوخت سرویس آشپزخانه از این مدل های زیبا و جالب الگوبرداری نمایید. تصاویر زیر نمونه هایی از ست سرویس آشپزخانه که شامل دمکنی، پیش بند، دستکش و دستگیره آشپزخانه می باشد را با طرح ها و رنگ های مختلف را نشان می دهد که هر یک بهترین انتخاب برای تازه عروسان و خانم های با سلیقه محسوب می گردند.

ست سرویس آشپزخانهست دمکنی و دستکش آشپزخانه مدل های سرویس آشپزخانه پارچه ای و فانتزی سرویس آشپزخانه فانتزی و زیبا مدل سرویس آشپزخانه شیک و زیبا سرویس آشپزخانه جدید  Model kitchen apron (9) سرویس آشپزخانه روبان دوزی شده مدل سرویس آشپزخانه عروس سرویس آشپزخانه ساده ست سرویس آشپزخانه زیبا دوخت سرویس آشپزخانه پارچه ای ساده

مدل پیش بند آشپزخانه :

پیش بند آشپزخانه یکی از اجرا مهم و کاربردی سرویس آشپزخانه است که اغلب می توان یک یا دو پیش بند شیک و زیبا در آشپزخانه کدبانوهای ایرانی مشاهده نمود. انتخاب مدل و طرح پیش بند دلخواه است و افراد با سلایق مختلف سعی دارند بهترین و زیباترین مدل را انتخاب و سپس اقدام به تهیه و یا دوخت پیش بند نمایند. عکس های زیر می توانند راهنمای مناسبی در این زمینه باشند.

مدل پیش بند آشپزخانه

پیش بند آشپزخانه جدید

ست پیش بند اشپزخانهمدل پیش بند آشپزخانهمدل پیش بند پارچه ای آشپزخانه

مدل دستکش آشپزخانه :

دستکش های مخصوص آشپزی نیز دارای کاربرد های بسیاری در آشپزخانه می باشند و اغلب ست با مدل سرویس آشپزخانه انتخاب می شوند. با این حال می توان دستکش های مخصوص آشپزخانه را نیز در طرح ها و رنگ های مختلف تهیه نمود. تصاویر زیر نمونه هایی از انواع دستکش آشپزخانه را نشان می دهند که هر یک انتخاب مناسبی برای شما محسوب می گردند.

مدل سرویس آشپزخانهمدل جدید سرویس اشپزخانهمدل دستکش آشپزخانهعکس سرویس آشپزخانه زیبا و سادهمدل دستکش آشپزخانه فانتزی

About the author

نوشته‌های مرتبط

مقاله ای مفید درباره دکوراسیون و طراحی داخلی

اگر به دنیای دکوراسیون، معماری و طراحی داخل علاقه مندید،...

Propped Up

Propped Up Have fun while you create unique photos, using...

Ways to save as a wedding guest

As a general rule, weddings aren’t cheap. If you are...