درباره ما

درباره ما

شرکت سینا پلاستیک رادین
یکی از فعالان عرصه پلاستیک جناب آقای امیر خسرو صالح است که از سال .. فعالیت خود با تولید محصولات متنوع پلاستیکی آغاز و این محصولات را درقالب شرکت سینا پلاستیک رادین به بازار عرضه کرده است بطوریکه این مجموعه سهم قابل توجهی از بازار پلاستیک خانگی را به خود اختصاص داده است.
وی با بیش از ….سال سابقه مدیریتی در امر تولید به عنوان یکی از مدیران خلاق دراین صنعت مطرح است که درسالهای گذشته با توجه به نیاز بازار با نوآوری اقدام به عرضه محصولات گلدار پلاستیکي نموده و با ترکیب رنگهای خاص منجربه تولید محصولاتی گردید که باعث رونق بسیار در صنعت پلاستیک خانگی شد.
بعداز موفقیت در تولید ظروف پلاستیکی گلدار مجددا وی اقدام به عرضه محصولات باتنوع رنگی برای استفاده مخاطبین در طیفهای مختلف سنی نموده بطوریکه استفاده کنندگان محصولات شرکت سینا پلاستیک رادين عمدتا از قشر جوان ومیانسال می باشندواین اجناس بیشتر به عنوان سرویس جهیزیه موردمصرف قرارمیگیرد و بدلیل تنوع در رنگ و طرح بر روحیه خانوار تاثیرمستقیم دارد.
همچنین این مجموعه با گردآوری نیروهای جوان و خلاق نسبت به راه اندازی بخش طراحی وو قالبسازی نیز اقدام کرده که این امر موجب عرضه محصولاتی با ساختار و طراحی یکسان شده که علاوه بر ست بودن سرویس ها از لحاظ طراحی نیز متمایز از محصولات مشابه بازار است.
از سویی دیگر محصولات پلاستیکی تولید شده توسط این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار بوده چرا که استتقبال مشتریان مبین این ادعا است.
شرکت سینا پلاستیک رادین که از سال …. در زمینه تولیدات مصنوعات پلاستیکی فعال است عناوین متنوعی مانند شونامی اریکا دنیز آراکس …را در کارنامه کاری خود دارد که در بازار و صنف تولید محصولات پلاستیکی بسیار مطرح است و یکی از پیشگامان صنعت پلاستیک درکشور میباشد.

text-image

تیم ما

amir-khosro-saleh

امیر خسرو صالح

Amir Khosru Saleh
مدیر عامل
shahram-abedini

شهرام عابدینی

Shahram Abedini
مدیرفنی و مشاور مدیرعامل
niloufar-saleh

نیلوفر صالح

Niloufar Saleh
مدیر مالی